Restauracja rosyjska

Restauracja rosyjska

Restauracja Skazka posiada bogatą ofertę dań wywodzących się z kuchni rosyjskiej lub popularnych na terenie Rosji. Praktycznie cała nasza załoga jest rosyjskojęzyczna. 

Warto podkreślić, że sama kuchnia rosyjska posiada wiele wpływów, przenika się z kuchniami Kaukazu czy tez Azji Centralnej. W naszej karcie niemal zawsze dostępne są takie pozycje jak czebureki, pielmieni, barszcz, ucha. W przypadku zapytań o catering jesteśmy przygotować praktycznie wszystkie najpopularniejsze dania kuchni rosyjskiej. Mamy za sobą bardzo pokaźne realizacje w tym zakresie. 

Co warte podkreślenia – kuchnia rosyjska posiada również bogate wpływy francuskie. I odwrotnie – rosyjskie kawior powszechny jest w kuchni francuskiej. 

Również śniadania w Skazce to kuchnia rosyjska – blicznyki, syrniki i inne dania charakterystyczne dla kuchni rosyjskiej. 

Pielmieni oferowane w naszej restauracji – są jednymi z lepszych, jakie gdziekolwiek można skosztować – wykonujemy je z najwyższej jakości mięsa. Występują w dwóch wersjach – z wołowiną oraz jagnięciną.