Nasza oferta

Nasza oferta

Aktualnie działamy jako pierogarnia świadcząca usługę dowozu pierogów gorących oraz mrożonych na terenie Warszawy i okolic. W niedalekiej przeszłości prowadziliśmy restaurację Skazka, która była absolutnie unikalnym konceptem kulinarnym, niespotykanym dotąd w Warszawie. 

Tworzone przez nas pierogi są najwyższej jakości. Tworzymy je od roku 2015. Nie używamy wieprzowiny – tylko najwyższej jakości wołowiny. Również szpinak – nigdy nie kupujemy mrożonej papki, używamy wyłącznie świeżych liści szpinaku. 

Restauracja nasza działa na wielu poziomach, w obszarze wielu kultur. Kierujemy się jednak pewnymi niezmiennymi wartościami – w lokalu nigdy nie oferujemy alkoholu, jak również innych używek np. takich jak shisha. Wszystkie nasze dania spełniają normy halal, lokal jest przyjazny muzułmanom, jak również nastawiony na ogromną rzeszę polskich Gości zainteresowanych kulinarnymi nowościami.

Wszystkie dania oferowane przez nas są przygotowywane bez kompromisów. Warto np. wspomnieć o mięsie używanym do tworzenia naszych pierogów – mięso jest najwyższej jakości, nigdy nie jest to produkt drugiej kategorii, mięso to mogłoby nadawać się na wysokiej jakości gulasz lub steki!

Pierogi mrożone premium na wagę

Usługi cateringowe

Restauracja halal w Warszawie

Jedzenie na telefon

Pierogi bezglutenowe

Imprezy bez alkoholu

Kawa – kawiarnia Skazka cafe 🙂

Śniadania w Skazce

Pierogarnia

Obiady – lunche

 

Dania kuchni rosyjskiej

Dania kuchni ukraińskiej

Dania kuchni czeczeńskiej

Dania kuchni uzbeckiej