Śniadania w Skazce

Śniadania w Skazce

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Jego przebieg, a zwłaszcza atmosfera mają decydujący wpływ na resztę dnia. Zjedzone w pośpiechu negatywnie wprowadza nas do codziennej walki o przetrwanie i zatrząsa układem trawiennym. Z kolei przygotowane z delikatnością i pasją, a następie zjedzone w spokoju, zapewni błogostan na następne kilkanaście godzin. Warto zatem dobrze zacząć dzień!

W naszej restauracji stale dbamy o ciągły rozwój, ponieważ wiemy, jak ważne jest pielęgnowanie wzajemnego uczucia. W tym celu mamy w niedalekich planach rozszerzenie godzin pracy lokalu, aby każdy, kto chciałby zjeść u nas pyszne śniadanie, miał taką możliwość.

W oferowanych przez nas rodzajach kuchni wschodnich znajduje się bardzo dużo prawdziwie tradycyjnych potraw, które idealnie sprawdzą się na pierwszy, poranny posiłek. To właśnie w Skazce, jako jednej z nielicznych restauracji w stolicy, będziecie mieli możliwość odbyć już z samego rana kulinarną podróż do odległych krain byłego ZSRR.

Przygotujemy za równo pełnowartościowe i słodkie wersje dla cukrowych łakomczuchów (jak np. delikatne i rozpływające się w ustach syrniki, omlety z owocami, racuchy), jak również wytrawne i słone – mięsne, warzywne pozycje (np. rosyjskie bliny z rozmaitymi nadzieniami, omlety z warzywami). Cechuje nas także własnoręcznie wyrabiany chleb na zakwasie z miękkim środkiem i dźwięcznie chrupiącą skórką.

Do każdego śniadania polecamy również wyjątkowy napój na poranne rozbudzenie. W naszej Skazce oferujemy wysokiej jakości kawę i wyselekcjonowaną herbatę klasycznie podawaną – w imbryczku.