Pierogi bezglutenowe

Pierogi bezglutenowe

Posiadamy w naszej ofercie pierogi bezglutenowe. Na wypracowanie właściwej receptury, technologii poświęciliśmy dużo czasu, aż do uzyskania właściwego efektu. Nasze pierogi bezglutenowe są bardzo smaczne – ciasto jest ciekawe, można śmiało stwierdzić, że jest smaczniejsze niż ciasto tradycyjne bazujące na mące pszennej. 

Uwaga – nasze pierogi, chociaż bardzo staramy się przygotowywać bez udziału mąki pszennej – mogą zawierać śladowe ilości mąki pszennej. Stąd spożycie ich przez osoby chore na celiakię mogą nastąpić jedynie na własną odpowiedzialność – aczkolwiek faktycznie staramy się przestrzegać podstawowych zasad w zakresie unikania kontaktu z pszenicą w trakcie lepienia pierogów bezglutenowych. 

W naszej ofercie występują m.in. pierogi bezglutenowe ruskie, z mięsem, ukraińskie – z ziemniakami, z soczewicą, na słodko z wiśniami oraz z twarogiem. 

Co jeszcze ciekawe – stworzyliśmy również manty – czyli pochodzące z Azji Centalnej pierogi na parze – ale właśnie również w wersji bezglutenowej – dostępne są m.in. manty bezglutenowe z wołowiną oraz manty bezglutenowe z dynią i cebulką.