Pierogi bezglutenowe

Pierogi bezglutenowe

Pierogi bezglutenowe Warszawa

Posiadamy w naszej ofercie pierogi bezglutenowe. Na wypracowanie właściwej receptury, technologii poświęciliśmy dużo czasu, aż do uzyskania właściwego efektu. Nasze pierogi bezglutenowe są bardzo smaczne – ciasto jest ciekawe, można śmiało stwierdzić, że jest smaczniejsze niż ciasto tradycyjne bazujące na mące pszennej. 

Ciasto jest troszeczkę grubsze niż normalne. Nie kruszy się, nie jest żadnym kompromisem, nie są niczym gorsze niż klasyczne pierogi glutenowe, pszenne. 

Uwaga – nasze pierogi, chociaż bardzo staramy się przygotowywać bez udziału mąki pszennej – mogą zawierać śladowe ilości mąki pszennej. Stąd spożycie ich przez osoby chore na celiakię mogą nastąpić jedynie na własną odpowiedzialność – aczkolwiek faktycznie staramy się przestrzegać podstawowych zasad w zakresie unikania kontaktu z pszenicą w trakcie lepienia pierogów bezglutenowych. 

W naszej ofercie występują m.in. pierogi bezglutenowe ruskie, z mięsem, ukraińskie – z ziemniakami, z soczewicą, na słodko z wiśniami oraz z twarogiem. 

Co jeszcze ciekawe – stworzyliśmy również manty – czyli pochodzące z Azji Centalnej pierogi na parze – ale właśnie również w wersji bezglutenowej – dostępne są m.in. manty bezglutenowe z wołowiną oraz manty bezglutenowe z dynią i cebulką. 

Nasze pierogi bezglutenowe stają się coraz bardziej popularne. Dochodzą do nas sygnały o tym, że ludzie dojeżdżają do naszej restauracji specjalnie z drugiego końca miasta – specjalnie na nasze pierożki. Jest nam bardzo miło i obiecujemy, że zadbamy o utrzymanie jakości, jak również postaramy się regularnie wprowadzać zmiany, oferować nowe pierogi, nowe farsze. 

Zapraszamy na nasze pierogi bezglutenowe – pierwsze pierogi bezglutenowe, które mogą uchodzić za smaczniejsze od tych glutenowych!!