Jedzenie na telefon Warszawa

Jedzenie na telefon Warszawa

Dowozimy jedzenie na terenie całej Warszawy i okolic. Dostarczamy świeżo przygotowane dania, zawsze staramy się możliwie bardzo skrócić czas oczekiwania, aczkolwiek należy zawsze brać pod uwagę, że przygotowanie naszych dań może zająć trochę czasu – np. samsa, manty to dania, które przygotowuje się stosunkowo długo. 

Posiadamy ogromne doświadczenie – dostarczamy posiłki już od 2012 roku, jako zaś brand Skazka od roku 2015. Stale pracujemy nad poprawą jakości świadczonych przez nas usług. 

Do naszych największych hitów należą pierogi – zarówno klasyczne, takie jak – ruskie, z mięsem, z kapustą i grzybami, jak również bardziej wymyślne – ze szpinakiem i serem feta oraz czosnkiem (szpinak zawsze jest świeży, blanszowany, nigdy nie jest to szpinak mrożony!), oferujemy również manty czyli pierogi na parze  pochodzące z Azji Centralnej oraz pielmieni – małe pierożki, ręcznie lepione z nadzieniem mięsnym oraz rybnym. 

Jedzenie na telefon

Wystarczy, że do nas zadzwonisz i na podstawie menu na wynos określisz czego Ci potrzeba. Staramy się bardzo aby wszystkie pozycje faktycznie były dostępne. W niektóre dni, gdy nasza restauracja przeżywa wzmożony ruch, może dojść do pewnych braków – zawsze staramy się jednak sprawnie wybrnąć i dobrać takie propozycje, które zadowolą naszych Gości. 

Dostawa jedzenia na terenie Warszawy

Bardzo staramy się możliwie szybko dostarczać zamówione jedzenie do naszych Zamawiających. Zdarzają się niekiedy gorące chwile – takie jak niedzielne popołudnie gdzie zamówień jest ogromna ilość i niekiedy nawet wzmocniona ekipa dostawców może sobie nie poradzić z szybką dostawą. Oczywiście naszym celem jest stworzenie takiej usługi w której hasło Skazka stanie się standardem szybkiej i sprawnej dostawy, dostarczane jedzenie zawsze będzie gorące i zawsze będzie wspaniale smakować. Bardzo nad tym ciężko pracujemy. 

Staramy się aby zamówione jedzenie zawsze docierało gorące, w doskonałej kondycji, estetycznie i szczelnie opakowane. 

Szczególnie dużą popularnością wśród zamawiających jedzenie z naszej restauracji cieszą się lepione przez nas własnoręcznie pierogi, jak również nasze zupy. Dania kuchni czeczeńskiej również są bardzo popularne… ale i nasze dania mięsne także. 

Zawsze staramy się dostarczać nasze dania w taki sposób aby ich jakość nie różniła się od jakości tych serwowanych w naszym lokalu. 

Co zamawiają do jedzenia nasi Klienci? 

Szczególną popularnością cieszą się pierogi, które własnoręcznie lepimy. Pierogi oraz pielmieni. Również manty – czyli tradycyjne pierogi gotowane na parze są doceniane przez zamawiających. Obok pierogów dużą popularnością cieszą się nasze zupy – na czele z barszczem ukraińskim, szurpą i uchą. Preferencje zmieniają się zależnie od pory dnia, jak również pory roku. Zdarzają się okresy w których zdecydowanie lepiej sprzedają się nasze obiady, zwłaszcza mięsne. 

Obsługiwane obszary

Dowozimy jedzenie na terenie całej Warszawy oraz okolic. Najwygodniej jednak nam dostarczać jedzenie na terenie następujących dzielnic – Śródmieście, Żoliborz, Wola, Mokotów, Praga Południe, Praga Północ, Ochota. 

Dowozimy również do dzielnic: Targówek, Bemowo, Bielany, Białołęka, Ursus, Włochy, Rembertów, Wawer, Ursynów. 

Dowozimy również do miejscowości takich jak Laski, Izabelin, Łomianki, Legionowo, Pruszków, Piastów, Józefów, Sulejówek, Marki, Zielonka – zdecydowanie jednak takie zamówienia są realizowane tylko przy większych kwotach zamówienia.