Jedzenie na telefon

Jedzenie na telefon

Dowozimy jedzenie na terenie całej Warszawy i okolic. Dostarczamy świeżo przygotowane dania, zawsze staramy się możliwie bardzo skrócić czas oczekiwania, aczkolwiek należy zawsze brać pod uwagę, że przygotowanie naszych dań może zająć trochę czasu – np. samsa, manty to dania, które przygotowuje się stosunkowo długo. 

Posiadamy ogromne doświadczenie – dostarczamy posiłki już od 2012 roku, jako zaś brand Skazka od roku 2015. Stale pracujemy nad poprawą jakości świadczonych przez nas usług. 

Jedzenie na telefon

Wystarczy, że do nas zadzwonisz i na podstawie menu na wynos określisz czego Ci potrzeba. Staramy się bardzo aby wszystkie pozycje faktycznie były dostępne. W niektóre dni, gdy nasza restauracja przeżywa wzmożony ruch, może dojść do pewnych braków – zawsze staramy się jednak sprawnie wybrnąć i dobrać takie propozycje, które zadowolą naszych Gości. 

Dostawa jedzenia na terenie Warszawy

Bardzo staramy się możliwie szybko dostarczać zamówione jedzenie do naszych Zamawiających. Zdarzają się niekiedy gorące chwile – takie jak niedzielne popołudnie gdzie zamówień jest ogromna ilość i niekiedy nawet wzmocniona ekipa dostawców może sobie nie poradzić z szybką dostawą. Oczywiście naszym celem jest stworzenie takiej usługi w której hasło Skazka stanie się standardem szybkiej i sprawnej dostawy, dostarczane jedzenie zawsze będzie gorące i zawsze będzie wspaniale smakować. Bardzo nad tym ciężko pracujemy.