Catering – usługi cateringowe Warszawa

Zamów

Catering

Kontakt z nami w sprawie organizacji cateringu – 501 648 065

Catering – usługi cateringowe Warszawa

Jedzenie jest jedną z tych pasji, które każdy człowiek ma w sobie od najmłodszych lat. Przygotowując niezwykłe dania w Skazce, z ogromną dokładnością staramy się, aby były jak z Bajki. Wszystkie razem i każde z osobna. Z precyzyjną starannością dbamy o kulinarne szczegóły, bo to one nadają kolorowe i ciepłe barwy życiu.

W trakcie przygotowywania zamówionych dań dążymy, aby zawsze oprócz odpowiednich składników, znalazły się w nich miłość, szacunek do tradycji  i oddanie historii. Wierzymy, że te wartości nie tylko podkreślają, ale zdecydowanie ulepszają efekt końcowy dań.

Wiemy jak wiele stresów i emocji przynoszą huczne przyjęcia. Jak wiele potrzebują wysiłku, odpowiedzialności i zaangażowania, dlatego oferujemy pełne, kompleksowe usługi cateringowe. Jesteśmy w stanie obsłużyć imprezę niemal każdej wielkości – niezależnie czy gości będzie 30, 50 czy też 600 i więcej.

Dzięki naszemu doświadczeniu w tej dziedzinie, będziecie mogli odetchnąć z ulgą, a my z radością zadbamy, aby Wasi goście byli najedzeni i z uśmiechem wspominali spotkanie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i ustalić wszelkie szczegóły. Pracujemy, abyście mogli rozkoszować się tymi wyjątkowymi chwilami z przyjaciółmi i rodziną!

 

W zależności od preferencji możemy przygotować ofertę kulinarną o różnym profilu – w swojej specjalności mamy czołowe dania z kuchni: ukraińskiej, rosyjskiej, czeczeńskiej, gruzińskiej, a także Azji Centralnej. Możemy również zaoferować specjalności kuchni polskiej i europejskiej. Stres nie jest dla nas żadną przeszkodą (a wręcz dodaje nam skrzydeł!), dlatego praca pod presją czasu i wymyślne zadania, to dla nas pestka!

Wszystkie proponowane przez nas  dania są w pełni oryginalne, a przepisy pochodzą rodem z babcinych notatników. Nasz zespół tworzą wyjątkowi pasjonaci – kucharze pochodzący z konkretnych części byłego ZSRR. Dzieje się tak, ponieważ bardzo ważne jest, aby utrwalać i pielęgnować smaki dzieciństwa. Aby w każdym znajomym zapachu rozpoznawać dom i tradycje. Kto lepiej przyrządzi potrawy pełne tajemnych sekretów, jeśli nie przedstawiciele danego narodu? Dzięki temu skosztujecie tradycyjnych dań, znanych naszym kucharzom od najmłodszych lat, bez wyjeżdżania z kraju.

Zadbamy o wszystko – o stoły, naczynia i sztućce. Pomożemy stworzyć wyjątkowy klimat, co zapewni oprawa audio-wizualna, oświetlenie oraz odpowiedni wystrój sali. Zapewnimy rokokowy przepych i wschodnią gościnność, gdzie stoły będą uginać się pod ciężarem pysznego jedzenia albo z niezwykłą elegancją ukażemy kulinarną historię, piękno i wyjątkowy smak w skromnym, acz niezwykłym poczęstunku. Postaramy się, aby Twoja wizja stała się naszą rzeczywistością.

W celu ustalenia szczegółów prosimy zainteresowanych Gości o bezpośredni kontakt – na nasz adres mailowy: info@skazka.pl lub telefon 501 648 065. Odpowiemy i doradzimy. W razie potrzeby zaprosimy na spotkanie, by tam dopracować wszelkie szczegóły i ustalenia. Pozwól, by Twoje przyjęcie było jak z Bajki.