Catering – usługi cateringowe Warszawa

Zamów

Catering

Kontakt z nami w sprawie organizacji cateringu – 501 648 065

Catering – usługi cateringowe Warszawa

Oferujemy pełne, kompleksowe usługi cateringowe. Skontaktuj się z nami aby ustalić szczegóły. Jesteśmy w stanie obsłużyć imprezę niemal każdej wielkości – niezależnie czy gości będzie 30, 50 czy też 600 i więcej. Mamy w tym zakresie duże doświadczenie i doskonałe realizacje za sobą. O wszystkich aspektach możemy porozmawiać na spotkaniu.

Możemy przygotować ofertę kulinarną o różnym profilu – możemy skupić się na kuchni: ukraińskiej, rosyjskiej, czeczeńskiej, gruzińskiej, Azji Centralnej. Możemy również zaoferować kuchnię polską, europejską. Jesteśmy w stanie realizować zlecenia o bardzo krótkich terminach, doskonale radzimy sobie ze stresem i zadaniami bardzo trudnymi. 

 

Wszystkie oferowane dania są w pełni oryginalne – przygotowane przez kucharzy pochodzących z konkretnych części byłego ZSRR. Selekcja naszych kucharzy jest bardzo poważna i bazuje na zachowaniu autentyczności dań.

Bierzemy na siebie wszystko – stoły, naczynia, sztućce. Możemy zapewnić oprawę audio-wizualną, oświetlenie, odpowiedni wystrój. Możemy przygotować imprezę „na bogato” – stoły mogą uginać się pod ciężarem pucharów wypełnionych kawiorem, jak również możemy przygotować imprezy ekonomiczne – wszystko to jest kwestią odpowiednich ustaleń.

Jesteśmy wybitnie terminowi i odpowiedzialni – możesz stwierdzić to poznając nas bliżej, umawiając z nami spotkanie.

W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt bezpośredni – na nasz adres mailowy: info at skazka.pl (at zamień na @) lub telefon 501 648 065. Postaramy się szybko odpowiedzieć, przedstawiając konkretną ofertę.