Serwis ekspresów do kawy


Stan ekspresu do kawy ma bezpośredni wpływ na jakość kawy. Dlatego bardzo ważne jest aby każdy ekspres do kawy poddawać regularnemu czyszczeniu, regularnej konserwacji. 

W przypadku kawiarnianych ekspresów kolbowych – dużych profesjonalnych maszyn, renowacja może polegać na rozebraniu, pełnym demontażu urządzenia na części pierwsze i zanurzeniu wszystkich jego elementów w odpowiednim roztworze – zadaniem którego jest dokładne oczyszczenie elementów grzewczych, bojlera – ze wszelkich zanieczyszczeń, w tym z kamienia. Tylko odpowiednio utrzymany ekspres do kawy może zapewnić wysoką jakość kawy.

Również w przypadku ekspresów używanych w domu należy mieć na uwadze konieczność utrzymania odpowiedniej czystości i samo tylko odkamienianie automatyczne – to za mało. Konieczna jest ingerencja serwisu, przynajmniej raz na jakiś czas. 

Polecamy serwis IVITER, który świadczy usługi w zakresie serwisu ekspresów do kawy. Firma ta działa w Warszawie, jednak można zamówić u niej usługę odbioru urządzenia na terenie Polski, która jest bezpłatna – podobnie jak usługa diagnozy oraz odesłania sprzętu – niezależnie od podjętej przez nas decyzji odnośnie zlecanej naprawy. 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o