Pierogi ruskie


Pierogi ruskie można uznać w tej chwili już niemal jednoznacznie za tradycyjne polskie danie. Ciężko bowiem rosyjskiej, czy ukraińskiej kulturze kulinarnej doszukać się czegoś podobnego. Na Ukrainie znane są pierogi z ziemniakami i smażoną cebulką… ale bez twarogu. Znane są też pierogi po prostu z samym twarogiem. Nigdy jednak nie sposób jest spotkać pierogów z farszem mieszanym – składającym się z twarogu, ziemniaków oraz cebulki.

Pierogi ruskie – kuchnia polska

Pierogi ruskie są bardzo lubiane, w Polsce można uznać je za jedne najpopularniejszych pierogów, jak również dań w ogóle. Dobre pierogi ruskie cechują się dużą ilością nadzienia, odpowiednio wysoką zawartością twarogu – sera białego. Nadzienie powinno być dobrze doprawione, dostatecznie pieprzne, z dużą zawartością podsmażanej cebulki.

Pierogi ruskie na zamówienie, na telefon

Pierogi ruskie z naszej oferty zdecydowanie spełniają wszystkie wymienione wymogi. Możesz zamówić je z czystym sumieniem i otrzymać tradycyjne pierogi – takie jakie znasz, takie jakie jadłeś będąc dzieckiem. My naprawdę znamy się na pierogach, jak również nasz przepis na pierogi ruskie skonsultowaliśmy z szeregiem specjalistów (specjalistek:) ) w zakresie tworzenia tychże wspaniałych pierogów.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o