Jedzenie na telefon


Jedzenie na telefon

Dostarczamy ciepłe dania na terenie całej Warszawy, jak również na jaj obrzeżach, jeśli trzeba dowieziemy również do innych miast – oczywiście pod warunkiem, że uda nam się precyzyjnie ustalić warunki.

Nasza oferta mocno różni się od innych. Proponujemy kuchnię rosyjską, ukraińską, kaukaską jak również kuchnię Azji Centralnej. Wszystkie dania przygotowywane są w pełnej zgodzie z tradycją kulinarną narodów z których się wywodzą. W skład naszej załogi wchodzą osoby pochodzące z różnych części tak Rosji, jak i republik ZSRR.

Bardzo pilnujemy świeżości dań, które wychodzą z kuchni. Wszystkie dania są też przygotowywane według określonych procedur – dla przykładu zamówione manty – czyli duże pierogi gotowane na parze – potrzebują około 25-30 minut – aby osiągnęły stan „pełnej gotowości”. Bardzo staramy się aby zamówione danie szybko trafiło do klienta – czasem jednak nasza kuchnia potrzebuje trochę czasu aby danie było odpowiedniej jakości.

Zapoznaj się z naszym menu

Oferowane przez nas dania zdecydowanie różnią się od oferty innych lokali. Stawiamy bardzo mocno na autentyczność – wszystkie serwowane przez nas potrawy są bardzo oryginalne. W naszym menu można spotkać pozycje bardziej i mniej odległe.

Zadzwoń do nas

Jeżeli będziesz mieć jakieś pytania – zadaj je nam. Chętnie udzielimy odpowiedzi – odnośnie szczegółów związanych z poszczególnymi daniami. Jeżeli będziesz mieć sugestie – również prosimy je zgłaszać – jeżeli będziesz mieć specjalne życzenia – również pozostajemy otwarci.

Jedzenie z dowozem na terenie Warszawy i okolic

Dowozimy ciepłe posiłki na terenie całej Warszawy. Jesteśmy również w stanie dojechać dalej – wszystko jest kwestią dogadania.

Pierogi na telefon

W naszej ofercie można spotkać przeróżne pierogi – wszystkie one lepione są ręcznie przez nas. Możemy przygotować niemal dowolną ich ilość – pod konkretne zamówienie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o